close
تبلیغات
اتریش
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
loading...
YourAds Here YourAds Here

اتریش

بازدید : 6
دوشنبه 7 اسفند 1396 زمان : 16:19

مسجد آبی ترکیه

یکی از بهترین جاذبه هتور لحظه آخری ترکیهای گردشگری تور ترکیه،"مسجد آبی" یا سلطان احمد واقع در شهر استانبول،بنا به دستور سلطاتور ترکیه خرداد 97ن احمد یکم پادشاه عثمانی در قدیمی ترین بخش استانبول در نزدیکی"کاخ توپکاپی" و روبه قیمت تور ترکیهروی کلیسای "ایاصوفیه" در سال 1609 میلادی توسط معمار "صدفکار مهمت آقا" ساخته شده است. ساختار آن شبیه مکعب است که در بالای مکعب،مجموعه ای از قبه ها وجود دارد که به سمت قبتور ترکیه بهار 97ه اصلی اوج می گیرند.تنها مسجد ترکیه که شش مناره دارد این مستور ترکیه تابستان 97جد است.افرادی به علت تقلید از شش مناره مسجتور ترکیه فروردین 97د الحرام از سلطان احمد ایراداتی گرفتند که سرانجام سلطان،مسجد را به هفت متور ترکیه اردیبهشت 97ناره ارتقا داد.وجود بیش از 200 پنجره شیشه ای، نور را به درون صحن اصلی هدایت میکند که این فضا برای مسافران تور ترکیه به طور حتم تسخیر کننده خواهد بود.


مسجد ایاصوفیه

این مسجد به دستور کنستتور لحظه آخری ترکیهانتین دوم،امپراتوری بیزانس "ژوستی نین" در سال 360 میلادی ساخته شده است.عصر بیزانس،ازمهمترین دوره های تاریخی ست که به قرون وسطا هم یاد می شود.این بنا تلفیقی از معماری،هنر،الهیات و ادبیات سنت های یونان-روم و آیین های شرقی به شمار می رود.ظاهر مسجد ایاصوفیه ترکیه؛ مستطیل شکل،استفاده زیاد از موزائیک،ستون هایی از جنس مرمر،سرستون های حجاریقیمت تور ترکیه شده سبدی شکل،نمای خارجی ساده،نقشتور ترکیه خرداد 97ه ی صلیبی شکل یونانی با دیواره های آجری طرح دار به شکل پیچ دار،مشبک و یکتور ترکیه اردیبهشت 97 صلیب بزرگ در بالای گنبد می باشد.بازدید از این مکان برای گردشگران تور ترکیه با داشتن مناره های بلند وقتور ترکیه تابستان 97به هایش مطمئنا جذاب و دیدنی خواهد بود.معنای اصلی ایاصوفیه به معنی کلیسای حکمت مقدس است.با افزوده شدن پشت بلند عظیم و چهار مناره رفیع ترکی،کلیسای ایاصوفیه به یک مسجد تبدیل شد.عمق گنبد 18 متر،قطر آن 33 متر و ارتفاع آن از سطح زمین 56 متر است.زیر گنبد مرکزی 40 پنجره تعبیه شده که نور را به درون به شکلی تور ترکیه بهار 97 متفاوت وارد می کند.برای رفتن به موزه و مسجد ایاصوفیه وسایل حمل ونقل عمتور ترکیه فروردین 97ومی به راحتی قابل دسترس است که رفت وآمد را برای گردشگران تور ترکیه آسان نموده است.مسافران تور ترکیه می توانند در پاییز و زمستان از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر ودر بهار و تابستان از ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر بازدید کنند.


پارک امیرگان استانبول

یکی از جاذیه های دیدنی استانبول تور لحظه آخری ترکیهپارک امیرگان استانبول می باشد که یکی از مکان های مورد علاقه و پربازدید برای طبیعت دوستور ترکیه فروردین 97تان تور ترکیه می باشد.هر ساله جشنواره های زیادی مانند جشنواره ی "گل لاله" در اردیبهشت ماه برگزار میشقیمت تور ترکیهود که می توان گفت جزو پرخاطره ترین مکان هایی است که به طور قطع برای گردشگران تور ترکیه به یادگار خواهد ماند.درختانی مانند:کاج سنگی،تور ترکیه اردیبهشت 97کاج حلب،کاج دریایی،صنوبر آبی،سرو هیمالیایی،سرو سرخ کالیفتور ترکیه بهار 97رنیا و درخت ماموتی ساحلی تنها جزیی از درختان موجود در این پارک زیباست.لازم به ذکر است طبیعت بکر و پاییزی این پارک ترکیه قابل وصف استور ترکیه خرداد 97ت. مسافران عزیز می توانند با رفتن به این پارک اوقات خوشی را سپری کنند.تور ترکیه تابستان 97

پارک امیرگان استانبول

پارک امیرگان استانبول


ساحل پاتارا

ترکیه سالانه میزبان 40 هزار گردشگر استتور لحظه آخری ترکیه.ازجمله مکان های دنج برای گردشگران تور ترکیه میتوان به ساحل شگفت انگیز و محتور ترکیه فروردین 97سور کننده "پاتارا" اشاره کرد.با وجود ماسه های تور ترکیه اردیبهشت 97سفید، تپه های شنی دست نخورده و چشم اندازی بی نظیر،چشم هر بیننده ای را بقیمت تور ترکیهه طور قطع تسخیر خواهد کرد.ساحل پاتارا را هم زادگاه بابانوئل می گویند.و یکی از طولانی ترین سواحل شنی مدیترانه معادل 18 کیلومتر هم محسوب میتور ترکیه خرداد 97 شود.از دیگر ویژگی های این مکان،وجود آثار تاریخی شامل:تئاتر رومی،طاق های رومی،تور ترکیه تابستان 97دروازه رومی وتعداد دیگری آثار تاریخی،این ساحل تور ترکیه بهار 97را از دیگر ساحل های موجود در ترکیه متمایز کرده است.


خانه حضرت مریم

اگر با تور ترکیه به شهر کوش آداسی سفر تور لحظه آخری ترکیهکرده باشید،احتمالا از خانه حضرت مریم دیدن خواهید کرد.این خانه به روایتی به مدت 10سال محل زندگی حضرت مریم بوده است؛که امروزهتور ترکیه خرداد 97 زیارتگاه مسلمانان و مسیحیان به شمار می رود.خانه حضرت مریم در بالای کوهقیمت تور ترکیهی بنام بلبل در فاصله 9 کیلومتری از شهر قدیتور ترکیه فروردین 97می "افس" قرار گرفته است.مجسمه تمام قد حضرت مریم،بعد از گذشتتور ترکیه بهار 97ن از درختان زیتون با بازوتور ترکیه اردیبهشت 97انی افراشته به میهمانان تور ترکیه خوش آمد می گوید.بنای ساختمان مکعبی شکل بوده که به جز سقتور ترکیه تابستان 97ف آن که تعمیر شده بقیه بنا سالم و دست نخورده باقی مانده است.

بازدید : 9
دوشنبه 7 اسفند 1396 زمان : 16:11

هتل کریستال استانبول

هتل تور ترکیه تابستان 97کریستال ترکیه در 20 کیلومتری فرودگاه آتاترک در مرکز منطقه تفریحی استانبول در میدان تکسیم واقع شده است.این هتل با 214 اتاق و دسترسی سریع با خطوط حمل ونقل شهر استانبول،اقامتی تور ترکیه اردیبهشت 97راحت برای مسافران تور ترکیه به همراه خواهد داشت.رستوران واقع در تور ترکیه خرداد 97هتل بنام یاقوت کبود،در ساعت های مشخص برای صرف انواع وعده های غذایی و سلف صبحانه آماده پذیرایی از میهمانان تور ترکیه است.در سوئیت های لوکستور ترکیه فروردین 97 هتل،پنجره ها رو به منظره ی زیبایی باز میشود که به طورقطع ازتماشتور ترکیه بهار 97ای آن لذت خواهید برد.سرویس اتاق 24ساعته،استخرسرپوشیده،حمام ترکی،ماساژ،خشکشویی و اتوشویی،فروشگاه،دکتر و پرستار از جمله امکانات موجود در هتل کریستال اسآفر تور ترکیهت.


هتل تایتانیک سیتی

هتل "تایتانیکتور ترکیه تابستان 97 سیتی" استانبول ترکیه،هتلی 4 ستاره دارای 183 اتاق و 5 دقیقه فاصله تا میدان تقسیم تور ترکیه خرداد 97است.میدان تقسیم به خاطر داشتن کافه ها،رستوران هاو فروشگاه های متعددی که دارد،این هتل را به یک منطقه قابل دسترس به تمامی مکان ها کرده است.تمامی اتاق ها مجهز به اینترنت رایگان،مینی بار،خدمات اتاق 24 ساعته،اتاق های ویژه سمینارها و تور ترکیه اردیبهشت 97همایش ها،خدمات زیبایی پوست،اتور ترکیه فروردین 97ستخر کودکان،حمام ترکی و ... است.برپشت بام هتل و در فراز آسمان استفاده از رستوران وبار "کامپس" وتماتور ترکیه بهار 97شای مناظر شهر استانبول و خوردن انواع غذاهای مختلف و خوش طعم،نوشیدنی های سرد وگرم،خاطره ای به یاآفر تور ترکیهد ماندنی را برای هر مسافر تور ترکیه به یادگار خواهد گذاشت.


هتل دیوان استانبول

این هتل 5 ستاتور ترکیه تابستان 97ره واقع درمرکز شهر استانبول ابتدای منطقه ی شیشلی است.تور ترکیه خرداد 97تاسیس بنا در سال 2011 میلادی و دارای طراحی مدرن می باشد.این هتل مشتمل از 98 اتاق delux،سوئیت senior و 19 اتاق کوچک با چشم اندازی زیبا روبه شهتور ترکیه اردیبهشت 97رمی باشد. ازدیگر امکانات مناسبی که هتل دیوان برای مسافران تور ترکیه فراهم آورده؛محلی مناسب برای همایش ها و انجام کنفرانتور ترکیه فروردین 97س ها برای گروه های تجاری و بیزینسی است.داشتن اتاق هایی بزرگ به سبک ترکی سآفر تور ترکیهنتی،فضای متفاوتی را برای گردشگران تور ترکیه به وجود آورده است.استفاده از باتور ترکیه بهار 97شگاه ورزشی و انواع ماساژ برای میهمانان تور ترکیه به طور قطع دلپذیر خواهد بود.و در پایان، کارکنان هتل مسلط به این هستند که به زبان خودتان با شما صحبت کنند.


هتل کاخ سیرگان کمپینسکی استانبول

هتل 5 ستاره کاخ سیرگان کمپتور ترکیه تابستان 97ینسکی استانبول ترکیه که در دوره عثمانی یکی از کاخ های مجلل بود در سال 1986 در منطقه بشیکتاش استانبول در ساحل تنگه بسفر ساخته و در سال 1999 مورد نوسازی قرار گرفت. هتل کاخ سیرگان دارای ۵ ساختمان اصلی و یک ستور ترکیه خرداد 97اختمان فرعی ۳ طبقه است و در مجموع ۳۱۵ اتاق دارد. اتاق های این هتل دارای تخت هاتور ترکیه بهار 97ی مجلل و پنجره های بزرگ هستنتور ترکیه اردیبهشت 97د و در همه آنها بالکن با چشم انداز باغ یا دریا وجود دارد. موقعیآفر تور ترکیهت هتل بسیار مناسب بوده و در نزدیکی کاخ دلمه باغچه و در مجاورت مسجد اورتاکوی می باشد . همچنین این هتل تا میدان تکسیم ۴ کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی آتاتورک ترکیه به اندازه ۴۵ دقیقه رانندگی فاصتور ترکیه فروردین 97له دارد . هتل دارای چندین رستوران است که تقریبا از غذای بیشتر کشورها را سرو می کنند. از امکانات این هتل برای مسافران تور ترکیه می توان به خدمات ماساژ، سولاریوم ، سونا، جکوزی، استخر ،باشگاه تناسب اندام، رستوران، اینترنت و ... اشاره کرد.

هتل کاخ سیرگان کمپینسکی استانبول

هتل کاخ سیرگان کمپینسکی استانبول

هتل کاخ سیرگان کمپینسکی استانبول

هتل کاخ سیرگان کمپینسکی استانبول

هتل کاخ سیرگان کمپینسکی استانبول


هتل دی استانبول ادیشن استانبول

هتل 5 ستاره دی استانبول ادیشن ترکیه در منطقه بشیکتاش استانبول و در بخش اروپایی این شتور ترکیه خرداد 97هر قرار دارد. هتل دی استانبول ادیشن تا میدان تقسیم 6 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی آتاتورک ترکیه 33 کیلومتور ترکیه تابستان 97تر و تا فرودگاه سابیها 44 کیلومتر فاصله دارد. ایستگاه متروی لونت دقیقا در روبروی هتل قرار دارد. این هتل از موقعیت مکانی ایده آلی برخوردار است و در نزدیکی آن دو مرکز خرید وجود دارد که یکی از آن ها مرکز خرید معروف کانیون است. امکانات تفریحی هتل دی استانبول ادیشن برای مسافران تور ترکیه، شامل مجموعه آبگرم 3 طبقه و استخر سرپتور ترکیه بهار 97وشیده و سالن ورزشی است. همینطور مجموعه آبگرم اسپا سونا، اتاق بخار، اتتور ترکیه اردیبهشت 97اق برف و حمام عمومی سنتی دارد. تمام اتاق های هتل دارای تهویه، تلویزیون، مینی بار، تلفن، حمام اختصاصی با سشوار و اینترنت می‌باشد. رستوران CIPRIANI به صورت بوفه غذاهای بین المللی و غذاهای مدیترانه ای سرو می‌کند. کافه GOLD نوشیدنیآفر تور ترکیه های محلی وبین المللی سرو می‌کند. مهمانان تور ترکیه با اقامت در این هتل می توانند لحظات شادی را تجربه کنتور ترکیه فروردین 97ند.

هتل دی استانبول ادیشن

هتل دی استانبول ادیشن

هتل دی استانبول ادیشن

هتل دی استانبول ادیشن

بازدید : 8
دوشنبه 7 اسفند 1396 زمان : 16:04

هتل بابیل استانبول

هتل 3 ستور ترکیه خرداد 97تاره بابیل واقع در خیابان لاله ود قلب مناطق تاریخی استانبول قرار گرفتور ترکیه اردیبهشت 97ته است. این هتل به مراکز خرید و استگاه مترو، تتور ترکیه فروردین 97راموا و اتوبوس نزدیک است و تنها 20 کیلومتر تا فروتور ترکیه بهار 97دگاه بین المللی آتاتورک فاصله دارد. هتل بابیل دارای 36 اتاق و سوییت با طراحی مدرن و زیبا می باشد که دارایتور ترکیه تابستان 97 امکاناتی نظیر اینترنت رایگان، تلویزیون، وسایل گرمایشی و سرمایشی، بار، رستوران، روزنامه، پذیرش 24 ساعته مسافرین تور استانبول، خشکشویی، صندوق امانات، پارکینگ رایگان و... نیز می باشد.

با صرف هزینه ای مناسب می توانید در ایبلیط تور ترکیهن هتل سفری آرام و لذت بخشی را داشته باشید.

هتل بابیل استانبول

هتل بابیل استانبول


هتل لاوانتا استانبول ترکیه

از جمله هتل هاییتور ترکیه خرداد 97 که از موقعیت جغرافیایی خوبی در ترکیه برخوردار است،هتل لاوانتا استانبول می باشد.این هتل 4 ستاره مجموعه ای از اتاق های 2 نفره،3نفره و سوئیت های خانوادگی است.دکوراسیون و طراحی داخلی هتل،مدرن و آرتور ترکیه اردیبهشت 97امش بخش است و شما می توانید اوقاتی خوش بلیط تور ترکیهو به یاد ماندنی تور ترکیه بهار 97را بگذرانید.گردشگران تورتور ترکیه تابستان 97 ترکیه با اقامت در این هتل چهار ستاره،می توانند به جاذبه های گردشگری استانبول به راحتی دسترسی داشته باشند.خدمات و امکانات هتل لاوانتا شامل:اینترنت رایگان،پارکینگ رایگان،ترانسفر فرودگاهی،خدمات شستشوی لباس و دیگتور ترکیه فروردین 97ر خدمات رفاهی به صورت شبانه روزی در اختیار مسافران تور ترکیه می باشد.

هتل لاوانتا استانبول ترکیه

هتل لاوانتا استانبول ترکیه

هتل لاوانتا استانبول ترکیه


هتل سورملی استانبول ترکیه

هتل 5 ستاره ی سورملی با 205 اتاق در منطقه تفریتور ترکیه اردیبهشت 97حی و تجاری Gayreteppe استانبول ترکیه واقع شده است.فاصله هتل تا فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر و تا میدان تقسیم 4 کیلومتر فاصله دارد.دسترسی آسان هتور ترکیه خرداد 97تل به مکان ها و شاهراه های اصلی و ارتباطی شهر اقامت را برای مسافران تور ترکیه بلیط تور ترکیهدر این هتل آسان نموده است.تمامی اتاق ها مجهز به سیستم تهویتور ترکیه بهار 97ه هوا،اینترنت پرسرعت،سشوار،وان،سرویس لباسشویی و خشکشویی، تلوزیون و ... می باشد.گردشگران تور ترکیه در این هتل 5 ستاره می توانند از سالن بدنسازی و استخر روباز و سرپوشیده و همچنیتور ترکیه فروردین 97ن رستوران و تریاهای موجود در هتل که با ستور ترکیه تابستان 97رو غذاهای ترکی و محلی پذیرایی می کنند لذت کافی را ببرند.


هتل 5 ستاره آرتس استانبول

هتل 5 ستاره "آرتس" واتور ترکیه خرداد 97قع در منطقه سیسلی استانبول ترکیه با 100 اتاق و فاصله کوتاه هتل تا فرودگاه و میدان تقسیم،آن راتور ترکیه تابستان 97 به یک موقعیت و انتخاب مناسب برای گردشگران تور ترکیه کرده است. قصر Dolmabahce و بازار بزرگ نیز درفاصله 10 کیلومتری هتل می باشند که این موضوع باعث دسترسی آسان و راحت برای خرید کردن است.منوی صبحانه به طور سلف سرویس ارائه می شود ولی انتخاب ناهار و شام از تور ترکیه اردیبهشت 97روی منو صورت می گیرد.خوردن صبحانه به روی بالکنتور ترکیه بهار 97،فضای زیبا ومعماری منحصر بفرد هتل،آرامش خوبی را برای هر میهمانی که در هتل اتور ترکیه فروردین 97قامت کرده بوجود می آورد.باشبلیط تور ترکیهگاه ورزشی و مرکزسلامت آب گرم هتل هر روزه برای ارائه خدمات به مسافران تور ترکیه آمادگی لازم را دارد.حمام اختصاصی به همراه سشوار،اینترنت رایگان،استفاده از باشگاه ورزشی،استخرمخصوص کودکان،سرویس 24 ساعته،پارکینگ رایگان و... از جمله امکانات ارائه شده در این هتل می باشد.


هتل حمیدیه استانبول

شما می توانید با رانندگی 15 دقیقه ای اتور ترکیه خرداد 97ز فرودگاه آتاتورک ترکیه به هتل 3 ستاره حمیدیه برسید.این هتل فقط 500 متر با بازار گرند استانبول و مسبلیط تور ترکیهجد سلیمانیه فاصله دارد.این هتل با کمترین هزینه و با موقعیت دسترتور ترکیه فروردین 97سی مناسبی که با مراکز مهم شهر و مکان های توریستی دارد،می تواند بهترین انتخاب هتل برای هر مسافر تور ترکیه باشد.میهمانان هتل برای صرف ناهار و شام به دلخواه می تواند از غذاهای ترکتور ترکیه بهار 97ی و بین المللی موجود در منو انتخاب کنند.اتاق های هتتور ترکیه تابستان 97ل هر کدام به طور مجزا دارای حمام و اینترنت رایگان است و صبحانه بصورت رایگان سرو می شود.

از دیگر امکانات رفاهی موجود در هتل:خدمات ماساژ،استخر روباز،تور ترکیه اردیبهشت 97حمام سنتی ترکی،سونا،خدمات تهیه بلیط،اتاق های پاک وتور ترکیه فروردین 97 بدون سیگار،خشکشویی،سالن آرایش،بار و.... بصورت 24 ساعته در اختیار مسافران و گردشگران تور ترکیه است.

بازدید : 4
دوشنبه 7 اسفند 1396 زمان : 15:57

هتل ماربل کوش آداسی ترکیه

هتل 4 ستارهتور لحظه آخری ترکیه ماربل کوش آداسی ترکیه در مرکز شهر واقع شده است. هتل در 7 طبقه ساخته شده و دارای 55 اتاق است که دتور ترکیه تابستان 97ارای امکانات مینی بار، تلویزیون، تهویه مطبوع، اینترنت وتور ترکیه بهار 97 بالکن هستند. رستوران اصلی هتل غذا را به صورت بوفه سرو می کند . هم چنین هتل دارای یک رستوران روباز است که در فصل های گرم سال به مسافران تور تتور ترکیه فروردین 97رکیه خدمات ارائه می کند. دو کافی شاپ هتل در کنار استخر و در لابی قراتور ترکیه خرداد 97ر دارند و اسنک بار براارزان ترین تور ترکیهی شما غذاهای فست فود ارائه می کند. فاصله هتل تا فرودگاه ازمیر 70 کیلومتر است. از دیگر امکانات هتل می توان به حمام ترکی، ماساژ، سونا، استخر، سالن بدنسازی، بیلیارد، تنیس، تنیس روی میز، نمایش و ... اشاره کرد. شما مسافران تور ترکیه می توانید با اقامت در این هتل سفر خوشیتور ترکیه اردیبهشت 97 را تجربه کنید.

هتل ماربل کوش آداسی ترکیه

هتل ماربل کوش آداسی ترکیه

هتل ماربل کوش آداسی ترکیه


هتل پاین بی کوش آداسی ترکیه

هتل 5 ستاره پاین بی کوش آداسی که توسط شهرهای باستانی و تاریخی ترکیه احاطه شده و مساحت آن 421 هزار متر مربع می باشد.تمامی اتاق ها مجهز به امکاناتور ترکیه اردیبهشت 97ت رفاهی کامل می باشد که با رنگ های زیبتور لحظه آخری ترکیها و گرم تزیین شده اارزان ترین تور ترکیهست.گردشگران تور ترکیه می توانند وعده های غذایی خود را بر روی بالکن های روبه برنامه های زنده ی هتل پاین بی میل کنند.سرویس دهی و ارائه خدمات این هتل 5 ستاره شامل: رستوران با طبخ غذاهای لذیذ ایتالیایی،دریاییتور ترکیه خرداد 97 و ترکی،،کافه کنار اسکله و بار،مجهزتور ترکیه تابستان 97 به پارک آبی بزرگ،اتاق بخار،سونا و جکوزتور ترکیه بهار 97ی،باشگاهتور ترکیه فروردین 97 بدنسازی،سالن زیبایی و پوست،خدمات ماساژ،نمایش موسیقی زنده،مسابقه و جشن های زنده،زمین بازی کودکان،چندین سرسره آبی،4 استخر ویژه کودکان،اینترنت پرسرعت رایگان،5 زمین تنیس،زمین والیبال،قایقرانی و سایر ورزش های آبی،تنها بخشی از امکانات این هتل فوق العاده و بسیار شیک کوش آداسی برای مسافرانتور ترکیه می باشد.


هتل اونورا کوش آداسی ترکیه

هتل 5 ستاره اونورا کوش آداسی ترکیه به تازگی بازسازی شده است. هتل دارای موقعیتارزان ترین تور ترکیه مکانی نسبتا خوبی است. ب جاذبه های شهر مانند ختور ترکیه بهار 97انه مریم مقدس ، شهر سلتور ترکیه اردیبهشت 97کوک، موزه باستان شناسی و شهر باستانی افسوس نزدیک است و تا فرودگاه 40 کیلومتر فاصله دارد. هم چنین فاصله هتل تا ساحل چهار کیلومتر است. هتل دارای 315 اتاق است که برای مهمانان تور ترکیه دارای امکانات مینی بار، تهویه مطبوع، روم ستور ترکیه فروردین 97رویس و صبحانه است. طراحی داخلی و مخصوصا نمای بیرونیتور ترکیه خرداد 97 این هتل بسیار زیتور ترکیه تابستان 97با و لوکس است. از دیگر امکانات این هتل برای مسافران تور ترکیه می توان به زمین تنیس، استخر سرپوشیده و روباز، سونا، آرایشگاه بانوان و آقایان، رستوران، تراس، باغ، کرایه ماشین، نگهداری از کودکان، فروشگاه در هتل و تور ترکیه فروردین 97کافی شاپ اشاره کرد.


هتل آلبورا کوش آداسی ترکیه

هتل 3 ستاره آلبورا کوش آداسی ترکیه در 500 متری مرکز شهر واقع شده است. خدمات هتل به صورت ALL است و فاصله آن تا ساحل 450 متر است. هتل دارای 5تور ترکیه خرداد 970 اتاق است که شامل اتاق های استاندارد و خانوادگی است که برای مسافران تور ترکیه دارای امکانات بالکن، تهویه مطبوع، مینی‌بار، تلویزیتور ترکیه تابستان 97ون، صندوق امانات، حمام اختصاصی با دوش، تلفن مستقیم و سشوار هستند. اتاق های هتل داراتور ترکیه فروردین 97ی چشم انداز استخر و یا دریا دریا هستند. هتل دارای یک رستوران اصلی با منوی بوفه، یک رستوران آلاکارته ترکی و یک اسنک بار است. هم چنین یک کتور ترکیه خرداد 97افه در لابی و یک کافه در کنار استخر قرار دارند. از دیگر اارزان ترین تور ترکیهمکانات هتل برای مسافران تور ترکیه می توان به استخر روباز، سونا، متور ترکیه اردیبهشت 97اساژ، حمام ترکی، قایق سواری، زمین تنیس، بیلیارد، اینترنت، زمین بازی کودکان، صرافی، دارت، خشکشویی، ترانسفر فرودگاهی، فروشگتور ترکیه بهار 97اه، امکانات ویژه معلولین و ... است.


هتل اونریا کلاروس کوش آداسی ترکیه

هتل 5 ستاره اونریا کلاروتور ترکیه بهار 97س کوش آداسی ترکیه در زمینی به مساحت حدود 90 هکتار در خلیج اوزدر کلاروس دریای اژه واقع شده است. هتل دارای ساحل شنی اختصاصی است و سرویس دهی آن به صورت ALL است. هتل اونریا دارای 504 اتاق است که شامل اتاق استاندارد، اتاق خانوادگی، اتاق دلوکس، سوئیت، کینگ سوئیت و ویلای VIP است که برای مهمانان تور ترکیه دارای امکاناتی از قبیل سرویس بهداشتی با وان، سشوار، مینی‌بار، نظافت روزانه، صندوق امانات، تلویزیون ماهواره‌ای، تهویه مطبوع مرکزی تور ترکیه تابستان 97و تلفن مستقیم در اتاق و حمام هستند. هتلتور ترکیه فروردین 97 دارای یک رستوران اصلی به سبک بوفه و 4 رستوران آلاارزان ترین تور ترکیهکارته است. هم چنین 4 اسنک بار در هتل وجود دارند. کافه های هتل انواع نوشیدنی های محلی و بین المللی، چای، قهوه و انواع کیک و کلوچه را برای مسافران تور ترکیه سرو می کنند. این هتل در 35 کیلومتری مرکز کوش آداسی و 45 کیلومتری فرودگاه ازمیر واقع شده است. از دیگر امکانات هتل برای مسافران و گردشگران تور ترکیه می توان به استخر سرپتور ترکیه خرداد 97وشیده، سالن بدنسازی، سونا، جکوزی، کابین برف، حمام بخار،ماساژ، زمین تنیس، یوگا، ایروبیک، ژیمناستیتور ترکیه اردیبهشت 97ک، بوچیا، مینی گلف، مینی فوتبال، تیر اندازی با کمان، تنیس روی میز، دارت، نمایش، موسیقی زنده، اینترنت بی سیم و.. اشاره کرد.

بازدید : 9
دوشنبه 7 اسفند 1396 زمان : 15:49

هتل تایتانیک دلوکس بلک

یکی از بهترینتور لحظه آخری ترکیه هتل های 5 ستاره انتالیا ، هتل تایتانیک دلوکس است که زیرمجموآفر تور ترکیهعه هتل های زنجیره ای تایتانیک به شمار می رود و هتلی مجلل واقع در منطقه بلک است. این هتل مساحتی بیش از 200 هزار متر مربع دارد که کنار جنگل های طبیعی کاج و دریای زیبای مدیترانه و همچنین رودخانه Besgoz واقتور ترکیه تابستان 97ع شده است. خدمات و کارکنان هتل بسیتور ترکیه خرداد 97ار تلاش میکنند تا با دادن امکانت عالی سفری خاطره انگیز و آرامی را برای مسافران تور ترکیه رقم بزنند. این هتل دارای 600 اتاق است که شامل اتاق های استاندارد و اتاق های سوپریور می باشد.

هتل تایتانیک دلوکس شامل 9 رستوران، 4 بار، 11 استخر، مرکز آب گرم و تناسب انداتور ترکیه بهار 97م، ساحل شنی و زمین گلف و ... است. امکانات این هتل نظیر wifi رایگان، تلویزیون، مینی بار، امکانات ویژه بازی کودکان، کنسرت زنده، آرایشگاه، سالن کنفرانس، صبحانه رایگان، بوفه، رستوران با سرو انواع غذاهای اصیل ترکی و ایتالیایی و... تور ترکیه اردیبهشت 97می باشد.

هتل تایتانیک دلوتور ترکیه فروردین 97کس از فرودگاه بین المللی آنتالیا با ماشین 45 دقیقه فاصله دارد.

هتل تایتانیک دلوکس بلک

هتل تایتانیک دلوکس بلک


هتل گرین بیزا آنتالیا ترکیه

هتل گرین بیزا آنتالیا جزو تور لحظه آخری ترکیههتل های 3 ستاره خوب ترکیه محسوب می شود.این هتل به خاطر داتور ترکیه اردیبهشت 97شتن طولانی ترین و زیباترین ساحل شنی،آن را با دیگر هتل تور ترکیه فروردین 97های ساحلی موجود در آنتالیا متمایز نموده است.پارکینگ اختصاصی،استخر روباز،امکان گرفتن آفتاب،ترانتور ترکیه تابستان 97سفر فرودگاهی رایگان،کآفر تور ترکیهرایه اتومبیل،امکان بردن حیوانات خانگی به هتل،خدمات شتور ترکیه بهار 97 ستشوی لباس،حمام ترکی،سونا،جکوزی،آب گرم،ماساژ،اتاق های مخصوص زوجین،رستوران با طبخ غذاهای لذیذ و با کیفیت و ...... تنها بخشی ازتور ترکیه خرداد 97 امکانات رفاهی و تفریحی ارائه شونده به تمامی مسافران تور ترکیه می باشد.

هتل گرین بیزا آنتالیا ترکیه

هتل گرین بیزا آنتالیا ترکیه

هتل گرین بیزا آنتالیا ترکیه


هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا ترکیه

از جمله هتل های ترکیه که در رتبه ی اول هتل های 5 ستور لحظه آخری ترکیهتاره آنتالیا قرار گرفته، هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا ترکیه می باشد.این هتل مجلل در منطقه بلدیبی به مساحت 250 هزاآفر تور ترکیهر متر مربع واقع شده است.موقعیت و امکانات این هتل برای تمامی مسافران تور ترکیه مناسب می باشد.در هتل سان گیت بخاطر داشتن چشمه های آب معدنی،انواع فعالیت و درمان های زیبایی و سلامتی انجتور ترکیه بهار 97ام می شود.داشتن شهربازی مخصوص کودکاتور ترکیه تابستان 97ن،انواع متدهای به روز ماساژ،ورزش های آبی،سالن همایش متور ترکیه خرداد 97جهز،اسنک بار،کافه های متعدد در ساحل مدیترانه و رستوران هایی با طبخ غذاهای لذیذ بین المللی از دیگر ویژگی های متمایز کننده این هتل ترکیه می باشد.از امکانات عمده هتل شامل: اینترنت پرسرعت رایگان،دستگاه پخش موزیک،امکان سرو صبحانهتور ترکیه فروردین 97 در اتاق،اتاق هایی مجهز به جکوزی،سوئیت هایی با چشمتور ترکیه خرداد 97 انداز دریا،اتاق های مخصوص معلولین،اتاق بخار،ماساژ،تنیس روی میز،تور ترکیه اردیبهشت 97 والیبال ساحلی، و جشن های شبانه در کنار استخر و دریا و.... می باشد.

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا ترکیه

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا ترکیه

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا ترکیه

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا ترکیه


هتل اورنج کانتی آنتالیا

هتل اورنج کانتی آنتالیا،از هتل هتور لحظه آخری ترکیهای 5 ستاره ترکیه محسوب می شود که در آفر تور ترکیهمنطقه کمر آنتالیا و در فاصله یک ساعتی تا فرودگاه واقع شده است.ساحل کمر،جزو بهترین ساحل های تفریحی و گردشگری ترکیه به شمار می رود.هتل با داشتن چندین رستوران با طبخ غذاهای متنوع و لذیذ و تفریحات مخصوصتور ترکیه اردیبهشت 97 کودکان مورد توجه بسیاری از گردشگران تور ترکیه قرار گرتور ترکیه تابستان 97فته شده است.دکوراسیوتور ترکیه بهار 97ن داخلی این هتل 5 ستاره شبیه معماری دهکده های کشور هلند به شکلی چشم گیر و زیبا ساختور ترکیه خرداد 97ته شده است.داشتن سوئیت های مخصوص زوج های جوان،سوئیت های خانوادگی،سوئیت های دلوکس،اتاق های مخصوص معلولین و داشتور ترکیه فروردین 97تن 8 کافه با ظرفیت های متفاوت از دیگر ویژگی های هتل اورنج می باشد.امکانات هتل اورنج کانتی شامل: استخر سرپوشیده،استخر روباز،استخر مخصوص کودکان،سونا،جکوزی،خدمات SPA،تفریحات آبی متعدد،ساحل اختصاصی،کلاب شبانه،بیلیارد و ... می باشد.


هتل آنابلا دیاموند آنتالیا

هتل آنابلا دیاموند از هتل های 5 سآفر تور ترکیهتاره ترکیه است که در حاشیه دریای مدیترانه،در منطقهتور لحظه آخری ترکیه ی سیده آنتالیا واقع شده است.هتل آنابلا دیاموند دارای 7 طبقه با مجموع 230 اتاق می باشد.فاصله بسیار کم هتل با ساحل اختصاصی خود،اقامت را برای مسافران تور ترکیه لدت بخش کرده است.پذیرایی هتل به صورت صبحانه،نهار،شام و کلیه نوشیدنی ها در تمام اوقات شبانه روز،رتور ترکیه تابستان 97ستوران های مختلف با طبخ غذاهای لذیذ،بالکن با چشم اندازتور ترکیه فروردین 97 روبه دریا،اینترنت پرستور ترکیه اردیبهشت 97رعت و دیگر خدمات رفاهی از خدمات ارائه شونده برای تمامی گردشگران تور ترکیه می باشد.امکانات رفاهی و تفریحی هتلتور ترکیه بهار 97 آنابلا دیاموند شامل: استخر سرپوشیده،سرسره های آبی،کلاب شبانه،محوطه حمام افتاب،تور ترکیه خرداد 97انواع ورزش های آبی،فضای سبز،باغ،ترانسفر فرودگاه،خدمات نگهداری از کودک،اتاق های مخصوص معلولین با تمام امکانات،مینی بار و.....

بازدید : 5
دوشنبه 7 اسفند 1396 زمان : 15:42

پارک ملی آنتالیا

از جاذبه های گردشگری ترکیه می توان به پارک تور ترکیه خرداد 97ملی آنتالیا اشاره کرد.این پارک در 92 کیلومتری آنتالیا قرار دارد.در کنار این پارک تنگهتور ترکیه بهار 97 ای به طول 14 کیلومتر و با عمق 400 متر وجود دارد که در موازات رودخانه "کوپرو" امتداد یافته استتور ترکیه اردیبهشت 97.تنوع گونه های جانوری و گیاهی به طور قطع برای گردشگران تور ترکیه جذاب و دیدنی خواهد بود.پلی به نام "الوک" از ساخته های مردمان رومی ست که بر روی تنگه ی زیبای این پارک ملی قرار دارد و پلتور ترکیه فروردین 97 دیگر،پل "بوروم" نام دارد که از شتور ترکیه تابستان 97اهکارهای عهد باستان است ،برای مسافران و باستان شناسان تور ترکیه قابل تامل و دیدنی خواهد بود.از دیگر مناطقی که می توان از این پارک ملی به آن بروید،شهرباستانی"سلگه" وکوه های"ددگل" است که دسترسی به این مکان از طریق جاده های پیچ در پیچ امکان پقیمت ویژه تور ترکیهذیر است.


برج گالاتا استانبول

این برج در سال 1384 میلادی در زمان امپراطوری رم شتور ترکیه خرداد 97رقی در دوران بیزانس ساخته شده است.این برج 9 طبقه بتور ترکیه تابستان 97ا ارتفاع 66.9 به عنوان یک سمبل برایتور ترکیه بهار 97 استانبول محسوب می شود.هدف از ساخت این برج،نظارت بر حمل و نقل کشتی ها و شناسایی کشتی های دشمنان بوده است.برج گالاتای ترکیه در قرن 18 و 19 دوبار مورد آتش سوزی قرار گرفته است.بعد از پیاده روی در خیابان استقلال و تماشایتور ترکیه اردیبهشت 97 مغازه ها و فروشگاه های استانبول به طور قطع اگر به عنوان گردشگر تور ترکیه به این مکان سفر کنید متعجب و هیجان زده خواهید شقیمت ویژه تور ترکیهد.با رفتن به بالای برج وتماشای شهر استانبول و جزیره ی زیبای پاریم آدا و گرفتن عکس در زمان غروب آفتاب،می توانید خاطره خوبی رابرای خود رقم بزنید.رستوران بالای برج علاوه بر طبخ غذاهای لذیذ ترکی،منظره ای فوق العاده از شهرو دریای مرمره در مسافران تور ترکیه قرار دارد.


دریاچه آبانت استانبول

از بهترین مکان هایی که در تور ترکیه میتوان انتخاب کرد،"دریاچه آبنات" استانبول اتور ترکیه خرداد 97ست.مساحت این دریاچه 550 هکتار با عمق 45 متر است.دریاچه آبنات را درخت های کاج احاطه کرده و داشتن ماهی قزل آلا در دریاچهتور ترکیه اردیبهشت 97 باعث شده گردشگران تور ترکیه زیادی به این مکان تفریحی سفر کتور ترکیه فروردین 97نند.از دیگر جاذبه های شگفت انگیز دریاچه،وجود نیلوفرهای آبی دتور ترکیه بهار 97ر فصل تابستان است.این دریاچه از تشکیل 7 دریاچه دیگر بهتور ترکیه تابستان 97 نام های:دریاچه بزرگ،دریاچه خنک،دریاچه عمیق،دریاچه زیبا،دریاچه کوچک،دریاچه باریک و دریاچه ی نی دار بوجود آمده است.بهترین زمان برای رفتن به ماهیگیری 1 آوریل تا 1 سپتامبر است.


ساحل لارا

از مناطق تفریحی و پرطرفدار ترکیه،ساحل لارا واقع در 6 کیلومترتور ترکیه خرداد 97ی شرق آنتالیا؛با آب شفاف و کریستالی خود،از مناطقتور ترکیه بهار 97 دوست داشتنی و خاطره انگیز برای تمامی گردشگران تور ترکیه است.در زبان لوویان (زبان هندو اروپایی متعلق به 600 سال پیش از میلاد مسیح) به معنی شن است.ساحل لارا بزرگترین ساحل شنی ترکیه ست چندین هتل 5 ستاره در اطراف آن وجود دارد. این ساحل از شرق صخره های تور ترکیه اردیبهشت 97آنتالیا شروع و تا قسمت پاییتور ترکیه فروردین 97ن آبشار Duden بطول چندین کیلومتر ادامه دارد.در اکثر بخش های این ساحل،امکاناتی بصورت اختصاصی برای تفریح و گردش مسافران تور ترکیه تابستان 97تور ترکیه مانند جت اسکی،قایق سواری،صندلی های ساحلی،زمین تنیس،زمین فوتبال،محوطه ای برای والیبقیمت ویژه تور ترکیهال ساحلی اختصاص داده شده است.ساحل لارا با مساحت 1800000 متر مربع از بزرگترین تفرجگاه ها و مراکز تفریحی ترکیه به شمار می رود.


آبشار دودن آنتالیا

آبشار دودتور ترکیه خرداد 97ن در میان انبوهی از جنگل های سرسبز و در 28 کیلومتری جاده قدیم آنتالیا-بوردور واقع شده است.وجود درختان تور ترکیه بهار 97و فضای سبز و هوای ایجاد شده بخاطر وجود آبشار،باعث شده گردشگران تور ترکیه زیادی به این مکان برای گذراندن اوقات فراغت بروند.سرچشمه این آبشار،دو چشمه ی جوشان در رشته کوه توروس به نام پینار پاشی ست که پس از طی 14 کیلومتر در گودالی به نام وارساک بتور ترکیه تابستان 97ه روی زمین جاری شده و سپس پس از طی یک جریان تور ترکیه اردیبهشت 97 کوتاه دوباره به گودالی در اعماق زمین فرو می ریزد.نهرهایی که از این چشمه ها بیرون می آیند،بعد از گذشت مسیری به همدیگر پیوند خورده و تشقیمت ویژه تور ترکیهکیل آبشار دودن را می دهند.این نام بخاطر وجود صخره هایی بنام دودن که آب از آن سرازیر می شود نام گرفته است.

قیمت ویژه تور ترکیه

بازدید : 6
دوشنبه 7 اسفند 1396 زمان : 15:35

پارک گلخانه ای استانبول

در مجاورتتور ترکیه تابستان 97 کاخ توپقاپی پارکی وجود دارد که دتور ترکیه بهار 97ر گذشته فقط کختص درباریان بود این پارک، پارک گلخانه ای نام دارد که دتور ترکیه اردیبهشت 97ر سال 1912 دستور داده شد تا بازدید از این پارک برای عموم آزاد شود. سالها بعد حتی مجسمه ای تور ترکیه خرداد 97از آتاترک نیز در این پارک ساختند.

پارک گلخانه ای جز قدیمی تتور ترکیه فروردین 97رین پارک های استانبول است و بسیار زیباست. مسافرین عزیز تور ترکیه حتما بازدید از این پارک را در اولویت قرار دهند. در اطراف این پارک قهوه خانه و زمین بازی مختص کودکان همچنین باغ وحشی کوچک وجود دارد که مسافتور لحظه آخری ترکیهرین عزیز می توانند همراه خانواده در این پارک به پیکنیک بروند. همچنین در پارک گلخانه ای چشم اندازیارزان ترین تور ترکیه به پل بسفر و دریای مرمره نیز وجود دارد.

پارک گلخانه ای استانبول

پارک گلخانه ای استانبول


کلیسای چورا استانبول

در منطقه فاتیح استانبوتور ترکیه تابستان 97ل کلیسایی زیبا و تاریخی وجود دارد که در دوران بیزانس ساخته شده است. نقاشی ها و معماری ناب دوره بیزانتور ترکیه خرداد 97س در هر جای کلیسا مشهود است و به چتور ترکیه اردیبهشت 97شم می خورد. در قرن 16 زمانی که اسلام در ترکیه رواج پیدا کرد کلیسای چورا تور ترکیه بهار 97تبدیل به مسجد شد اما بعد ها مجدد به کلیسا تبدیل شتور ترکیه فروردین 97د و به عنوان موزه و آثار تاریخی برای بازدید عموم و مسافرین تور استانبول قرار گرفت.

مسافرین عزیزی که علاقه مند به مکان های تاریخی هستند پیشنهاد می گردد از این کلیسا دیدن کنند. لازم به ذکر است که میحتور لحظه آخری ترکیهط و دکوراسیون داخلی کلیسا به هیچ عنوان تغییر نکرده است.

ساعت بازدید: از ارزان ترین تور ترکیه9 صبح تا 7 بعد از ظهر

کلیسای چورا استانبول

کلیسای چورا استانبول


پارک مینیاتورک

پارکی به مساحت 60 هزارتور ترکیه تابستان 97 متر مربع که دارای 105 ماکت آثار تاریخی که تور ترکیه بهار 97شامل مکان های تاریخی استانبول، آناتولی و مکان هایی که همتور ترکیه فروردین 97 اکنون در خارج از مرزهای ترکیه می باشد. این ماکت های مینیاتوری با سازه های مخصوصی ساخته شدتور ترکیه خرداد 97ه است تا در برابر باران و شرایط جوی ترکیه مقاوم باشد.

مسافرین تور ترکیه که امکان بازدید از تمامی اماتور ترکیه اردیبهشت 97کن این شهر را ندارند می توانند تنها با پرداخت 10 لیر از این پارتور لحظه آخری ترکیهک دیدن کنند و تمامی اماکن شهر را با سایزی کوچکتر ببینند. ساعت بازدارزان ترین تور ترکیهید همه روزه از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر می باشد.

پارک مینیاتورک

پارک مینیاتورک


کوه های پاموکاله

در استان دنیزلی در جنوب تور ترکیه تابستان 97غربی ترکیه شهری به نظر برتور ترکیه بهار 97فی و زمستانی وجود دارد که یکی از بی نظیرترین چشم اندازهای جهان است. اما این شهر برگرفته شده از کوه های پاموکاله است که گردی سفید سراسر آن را در برداشته که به نظر برفی می آید. آب و هوای این شهر حتی در سردترین فصل سال هم گرم و معتدل است و بسیار مناسب برای بازدید مسافرین عزیر تور ترکیه می باشد.

آب گرم و چشتور ترکیه اردیبهشت 97مه های این کوه بسیار دلچسب است. از جاذبه های گردشگری این شهر و صنعت اصلی آن گردشگرتور ترکیه خرداد 97ی میباشد که هتل های لوکس و مجهزی ساخته اند تا خاطره ای زیبا و رویایی برای مساتور ترکیه فروردین 97فرین رقم بزنند. بعضی از اماکن دیدنی و جذارزان ترین تور ترکیهاب شهر پاموکاله می توان به ویرانه های شهر وتئاتر هیراپولیس و همچنین استخر سنتی پاموکاله اشاره کرد.

جالب است که نام این شهر به زبانتور لحظه آخری ترکیه ترکی به معنای قلعه پنبه ای میباشد.

کوه های پاموکاله

کوه های پاموکاله


موزه مولانا در قونیه ترکیه

موزه های ترکیه از جمله مکاتور ترکیه تابستان 97ن هایی ست که سالانه گردشگران تور ترکیه زیادی از آنجا بازدید می کنند.ازجمله موزه هایی که 2 میلیون 46 هزار بازدید کننده دارد،موزه مولاناست که به نوعی سمبل و نشانه شهر قونیه استتور ترکیه خرداد 97.در سال 1231 میلادی،سلتور ترکیه بهار 97طان العلما پدر مولوی در این مکان به خاک سپرده شده است.مساحت حیاط و موزه 6 هزار و 500 متر مربع استتور ترکیه فروردین 97 که در سال 1954 میلادی فعالیت خود را شروع کرده است.ایتور ترکیه اردیبهشت 97ن مقبره چهار ستونی توسط معمار بدرالدین تبریزی در زمان سلجوقی ساخته شده است.در سمت چپ بنا،مسجدی کوچک و نیز سماع خانه ای برای رقص دسته جمعی دراویش ساخته شده که در آن ابزار الات موسیقی،فرشی که مولانا در آن عبادت میکرده،نسخه اصلی دیوان مثنوی مولوی،دست نوشته ای تاریخی بر روی پوسارزان ترین تور ترکیهت بز و همچنین فرش زیبای منقش به کعبه از جنستور لحظه آخری ترکیه پشم وابریشم که در ایران بافته شده در سمت چپ محراب موزه مولانا در قونیهترکیه نگهداری می شود.

بازدید : 4
دوشنبه 7 اسفند 1396 زمان : 15:27

مرکز خرید جواهیر استانبول

یکی از بزرگترین تور ترکیه خرداد 97مراکز تجاری ترکیه جواهیر است که عنوان ششمین مرکز تجاری دنیا را دارد. در این مجتمع تجاری بیتور ترکیه بهار 97ش از 300 فروشگاه کالاهای روز دنیا با برند های معروف و به روز را به عرضه می رسانند که مسافرین تور ترکیه می توانند با خیالی آسوده از اصل بودن و با کیفیت بودن اجناس خریدی امن داشته باشند.

مرکز حرید جوتور ترکیه تابستان 97اهیر علاوه بر تجاری بودن مکانی برای سرگرمی و تفریح نیز می بتور ترکیه اردیبهشت 97اشد، شهربازی سرپوشیده مختص کودکان و سالن های سینمایی بزرگ و همچنین رستوران هایی عالیتور ترکیه فروردین 97 با انواع غذاهای بین المللی و اصیل ترکی آماده پذیرایی از مراجعه کنندگان می باشند.

مرکز خرید جواهیر استانبول

مرکز خرید جواهیر استانبول


مرکز خرید پالادیوم استانبول

شهر استانبول ممتور ترکیه خرداد 97لو از بهترین مراکز خرید است اما یکی از آنها که معماری بسیار زیبا و شیشه ای دارد، مرکز خرید پالادیوم است که از برجسته ترتور ترکیه فروردین 97ین مراکز خرید ترکیه می باشد. در این مرکز خرید بیش از 190 فروشگاه در 5 طبقه انواع برند های روز ترکیه تور ترکیه اردیبهشت 97و جهان را عرضه می کنند.

در پالادیومتور ترکیه تابستان 97 استانبول مسافرین تور ترکیه می توانند انواع مایحتاج خود مانند پوشاک، تور ترکیه بهار 97وسایل منزل، وسایل بای کودکان و ... را تهیه نمایند. همچنین در این مرکز خرید بیش از 20 رستوران و کافه با بهترین کیفیت ها میزبان مراجعتور ترکیه فروردین 97ه کننده های عزیز می باشند.

مرکز خرید پالادیوم استانبول

مرکز خرید پالادیوم استانبول


مرکز خرید کانیون استانبول

یکی از بهترین مراکزتور ترکیه خرداد 97 خرید استانبول، مرکز خرید کانیون استور ترکیه اردیبهشت 97ت که به دلیل داشتن بهترین مارک ها و برند ها بسیار معروف است. در مرکز خرید کانیون یک سینمای کتور ترکیه فروردین 97روی شکل وجود دارد که فیلم های روز و مهم در آنجا اکران می شود. همچنین دارای رستوران های عالی و گران است. این مرکز خریدتور ترکیه تابستان 97 جز مراکز خرید گران ترکیه می باشد اما بی نظیر است و اجناسی که در آنجا به فروتور ترکیه بهار 97ش می رسد در هیچکدام از دیگر مراکز خرید استانبول یافت نمی شود.

مرکز خرید کانیون در فصول حراج نیز حظور مهم دارد و مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند برای خرید اجناس و مارکدار خود به این بازار مراجعه نمایند.

مرکز خرید کانیون استانبول

مرکز خرید کانیون استانبول


ایستینیه پارک اسانبول

یکی از بهترین مرکز خرید های ترکیه، مرکز خرید ایستینیه پارک است که تحولی در صنعت تجارت ایجاد کرده است. این مرکز خرید دارای بیش از 300 فروشگاه با برندهای مطرتور ترکیه تابستان 97ح ترکیه و جهان و همچنین 40 رستوران بتور ترکیه خرداد 97ا سرو انواع غذاهای ترکی و بین المتور ترکیه اردیبهشت 97للی و همچنین دارای سالن سینمایی IMAX نیز می باشد.

نوع خاص معمارتور ترکیه فروردین 97ی این مال سنتر باعث شده تا تبدیل به یکی از مکان های گردشگری استانبول شود. مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند برای سپراندن یکی از بهترین روز ها در تور را به این مرکز خرید اختصاص دهند و از ختور ترکیه بهار 97رید و گردش خود لذت ببرند.

ایستینیه پارک استانبول

ایستینیه پارک استانبول


مرکز خرید مال استانبول

یکی از بزرگترین مراکز خرتور ترکیه خرداد 97ید استانبول ترکیه که ختور ترکیه اردیبهشت 97انه انواع مدها و برند های روز دنیاست، استانبول مال است. این مرکز خرید دارای 16 سالن سینما و تئاتر با طرفیتور ترکیه فروردین 97تی مناسب،شهربازی سرپوشیده، انواع رستوران های مجلل با سرو انواع غذاهای بین المللی و خاورمیانه ای و غرفه های فروشگاهی می باشد.

مرکز خرید استانبول مال دارای جوایز بزرگ بین المللی و خاورمیانه ایتور ترکیه تابستان 97 از نظر نوع معماری و ساخت و همچنین تجهیزات و بزرگی است. گفتنی است که از این مرکز خرید به عنوان مجتمع تفریحی نیز یاد می کنند. مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند علاوه بر خرید مایحتاج خود در کنار خانواده به تفتور ترکیه بهار 97ریح نیز بپردازند.

مرکز خرید مال استانبول

مرکز خرید مال استانبول

بازدید : 8
دوشنبه 7 اسفند 1396 زمان : 15:20

مرکز خرید trump towers استانبول

پنجمین متور لحظه آخری ترکیهرکز تجاریس بزرگ دنیا واقع در استانبوتور ترکیه بهار 97ل به نام برج ترامپ است که انرخ ویژه تور ترکیهولین مرکز خرید با نام ترامپ در سطح اروپا می باشد. این مرکز تجاری در سال 2012 افتتاح گردید که اولین و بزرگ ترین مرکزتور ترکیه اردیبهشت 97 خرید مخصوص کودکان را ارئه می دهد. همچنین اولین خانه تئاتر دیزنی در سطح جهان استتور ترکیه تابستان 97 که کودکان می توانند در آن سرگرم شوند.

مسافرین تور ترکیه که به دنبال مکانی برای خرید و تفریح هستند می توانند به این برج ها بیایند و از امکانات منحصر بهتور ترکیه فروردین 97 فرد آن استفاده نمایند.

مرکز خرید trump towers استانبول

مرکز خرید trump towers استانبول


مرکز خرید زورلو استانبول

یکی از لوکس تتور لحظه آخری ترکیهرین مراکز خرید استانبول که بسیار طرفدار دارتور ترکیه فروردین 97د، مرکز خرید زورلو است که خانه مد و تمامی برند های روز دنیا و ترتور ترکیه تابستان 97کیه می باشد. از ویژگی های این مرکز خرید می توان به وجود سینماهایی با گنجایش بالا، انواع رستوران ها با سرو غذاهای بیننرخ ویژه تور ترکیه المللی و اصیل ترکی، پارکینگ و ... اشاره نمود.

همچنین در مرکز خرید زورلو هتلی نیز وجود دارد که یکی از بهترین هتل های استانبول می باشد که با امکاناتی ویژه در خدمتور ترکیه اردیبهشت 97ت مسافرین تور ترکیه خواهند بود. مرکز خرید زورتور ترکیه بهار 97لو از 10 صبح تا 10 شب به روی مهمانان باز است.

مرکز خرید زورلو استانبول

مرکز خرید زورلو استانبول


مرکز خرید متروسیتی استانبول

یکی از بهترین و لتور لحظه آخری ترکیهوکس ترین مراکز خرید استانبول مرکز خرید متروسیتی است که بسیار طرفدار دارد. اینتور ترکیه تابستان 97 مرکز خرید دارای معماری شیشه ای و متفاوت است که بسیار جذاب است. مرکز خرید متروسیتی دارای 140 فروشگاه با انواع مارک ها و برند های روز ترکیه و جتور ترکیه بهار 97هان است که با بهترین قیمت عرضه می شود.

از دیگر امکانات این متور ترکیه فروردین 97جتمع وجود رستوران های خوب و معروف است که غذانرخ ویژه تور ترکیههایی بسیار لذیذ سرو می کند. مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند در کنار خرید خود به ایتور ترکیه اردیبهشت 97ن رستوران بیایند و از غذاهای لذیذ آن لذت ببرند.

مرکز خرید متروسیتی استانبول

مرکز خرید متروسیتی استانبول


مرکز خرید فروم استانبول

یکی از محبوب ترین مرتور لحظه آخری ترکیهاکز خرید استانبول که بسیار مورد توجه مردم بومی و گردشگران قرار دارد، مرکز خرید فروم است. این مرکز خرید یکیتور ترکیه تابستان 97 از بهترین مراکز خرید است که همیشه چندید برند در آن از تخفیف ویژه برخوردار هستند و مسافریننرخ ویژه تور ترکیه عزیز می توانند خرید خوب و با کیفیت داشته باشند.

همچنین در مرکز خرید فروم جندین سالن سینما، رستوراتور ترکیه بهار 97ن های بین المللی و شهربازی مختص کودکان نیز وجود دارد تا مسافرین خریدی راحت داتور ترکیه فروردین 97شته باشند. مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند به همراه خانواده تمامی مایحتاج خود را از ایتور ترکیه اردیبهشت 97ن مرکز خرید تهیه نمایند.

مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید فروم استانبول

بازدید : 4
دوشنبه 7 اسفند 1396 زمان : 15:12

هتل آنداتل گرند پوکت تایلند

هتل 4 ستاره قیمت تور تایلندآنداتل گرند در منطقه پاتونگ شهر پوکت تایلند قرار دارد. این هتل حدود سه دقیقه پیاده روی تا ساحل فاصله دارد. هم چنین هتل تا مرکز شهر 14 کیلومتر و تا فرودگاه 35 کیلومتر فاصله دارد. هتل نسبت به مراکز خرید نیز موقعیت خوبی داشته و بتور تایلند تابستان 97ه ساحل های کامالا و کاتا نیز نزدیک است. هتل خدمات خود را به نرخ ویژه تور تایلندصورت BB ارائه می کند. هتل دارای 122 اتاق شامل اتاق های دلوکس، سوپریور و گرند است که برای شما مهمانان تور تایلند دارای امکانات مینی بار، چای ساز، تتور تایلند اردیبهشت 97لویزیون، اینترنت، تهویه مطبوع تور تایلند بهار 97و صندوق امانات است. رستوران اصلی هتل با نام رد چیلی یا فلفل قرمز صبحانه را به سبک بوفه سرو می کند و در دیگر وعده های غذایی غذاهای محلی و بین المللی سرو می کند. هم چنین هتل دارای یک اسنک بار و دو کافه نیز می باشد. از دیگر امکانات هتل می توان به استخر روباز، اجاره دوچرخه، اجاره ماشین، روم سرویس، مرکز تجارت و ... اشاره کرد.

هتل آنداتل گرند پوکت تایلند

هتل آنداتل گرند پوکت تایلند

هتل آنداتل گرند پوکت تایلند


هتل گاردن کلیف پاتایا تایلند

هتل 5 ستاره گاردن کلیف تایلند در قسمت شمالی شهقیمت تور تایلندر پاتایا قرار دارد. این هتل تا ساحل حدود یک کیلومتر فاصله داشته و نرخ ویژه تور تایلندخدمات خود را به صورت BB ارائه می کنتور تایلند اردیبهشت 97 د. هتل دارای 230 واحد اقامتی شامل اتاق و سوئیت است که برای شما مسافران تور تایلند دارای امکانات مینی بار، تلویزیون، اینترنت، چای ساز و بالکن هستند. هتل دارای سه رستوران است که دوتا از آن ها در ساختمان هتل قرار داشته و یکی از آن ها در کنار ساحل بوده و غذاتور تایلند تابستان 97های دریایی سرو می کند. هم چنین هتور تایلند اردیبهشت 97تل دارای دو کافه تور تایلند بهار 97نیز می باشد. فاصله هتل گاردن کلیف از مرکز شهر 3 کیلومتر و از فرودگاه حدود 120 کیلومتر است. از دیگر امکانات هتل می توان به استخر، ماساژ و اسپا، مرکز تناسب اندام، باشگاه کودکان، صرفی و... اشاره کرد.

هتل گاردن کلیف پاتایا تایلند

هتل گاردن کلیف پاتایا تایلند

هتل گاردن کلیف پاتایا تایلند


هتل آل توگدر بانکوک تایلند

هتل آل توگدر یکی از هتل های 3 قیمت تور تایلندستاره شهر بانکوک تایلند است. این هتل در مرکز شهر قرار داشته و به وسایل حمل و نقل عمومی نظیر مترو و به مراکز خرید شهر دسترسی خوبیتور تایلند اردیبهشت 97 دارد. هتل دارای 155 اتاق از انواع دلوکس و سوپریور است که به شما مسافران تور تایلند امکاناتی نظیر تلویزیون، تهویه مطبوع، چای ساز و صندوق امانات هستننرخ ویژه تور تایلندد. رستوران هتل انواع غذاهای تایلندی را سرو می کند و کافی شاپ هتل آل توگدر انواتور تایلند تابستان 97ع نوشیدنی و دسر را به صورت 24 ساعته ارائه می دهد. هم چنین هتل دارای یک استخر روباز است که تمام سال در دسترس بوده و یک کافی شاپ در کنار آن قرار دارد. از دیگر امکانات هتل می توان به زمین گلف، اینترنت رایگان در لابی، لاندری، روم سرویس و فرتور تایلند بهار 97وشگاه اشاره کرد.

هتل آل توکدر بانکوک تایلند

هتل آل توکدر بانکوک تایلند

هتل آل توکدر بانکوک تایلند


هتل سان سیتی پاتایا تایلند

هتل 4 ستاره سان سیتی پاتایا تایلند در مرکز شهر پاتایا و در نزدیکی واکینگ استریت قراقیمت تور تایلندر دارد. هم چنین هتل به ساحل نیز نزدیکنرخ ویژه تور تایلند است. هتل خدمات خود را به صورت BB ارائه می دهد. هتل دارای 137 اتاق از انواع دلوکس، ستور تایلند تابستان 97وپرلوکس و سوئیت است که به شما مسافران تور تایلند امکانات تلویزیون، چای ساز، تهویه مطبوع، بالکن و صندوق امانات است. رستوران هتل با نام ویو انواع غذاهای خوشمزه محلتور تایلند بهار 97ی را برای شما مهمانان گرامی سرو می کند. هتل حدود 123 کیلومتر تا فرودگاه فاصله دارد. از دیتور تایلند اردیبهشت 97گر امکانات هتل می توان به استخر روباز، سالن بدنسازی، سونا، اسپا، ماساژ، اجاره اتومبیل، ترانسفر فرودگاهی و ... اشاره کرد.

هتل سان سیتی پاتایا تایلند

هتل سان سیتی پاتایا تایلند

هتل سان سیتی پاتایا تایلند


هتل وودلند پاتایا تایلند

هتل 4 ستاره وودلند درشمال شهر پاتایا تایلند قرار دارد. قیمت تور تایلندهتل حدود 7 دقیقه پیاده روی تا ساحل فانرخ ویژه تور تایلندصله دارد. هتل دارای 135 اتاق است که به شما مسافران تور تایلند امکانات مینی بار،‌تلویزیون، تهویه مطبوع،‌ اینترنت و صندوق امانات را ارائه می دهد. کافه باغ هتل دارای فضای بسیار زیبایی است که در آن انواع نوشیدنی و دسر های خوش طعم تایلندی تور تایلند بهار 97و دیگر کشورهای جهان را برای شما مهمانان گرامی سرو می کند. در مرتور تایلند تابستان 97کز اسپا هتل می توانید امکاناتی چون ماساژ، سونا، جکوزی و استخر را پیدا کنید. از دیگر امکانات هتلتور تایلند اردیبهشت 97 می توان به استخر روباز، اجاره ماشین، لاندری،‌ روم سرویس و .... اشاره کرد.

هتل وودلند پاتایا تایلند

هتل وودلند پاتایا تایلند

هتل وودلند پاتایا تایلند

تعداد صفحات : 39

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 400
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • بازدید امروز : 1
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 2
 • بازدید ماه : 5
 • بازدید سال : 101
 • بازدید کلی : 1887
 • کدهای اختصاصی